Web Only 20th century Paintings

Lot N. 70

Piero Martina

Italia XX Sec.
Dimensions:
50x62 cm.
"Diga di Beauregard", acquarello, firmato in basso a destra
€ 10
Estimate
Free Bid
Sold
Evaluate a similar item