19th and 20th Centuries Paintings - Web Only

Lot N. 18

Scuola italiana

XX Sec.
Dimensions:
60x50 cm.
"Madonna con Bambino", olio su tela, entro cornice
€ 100 / 150
Estimate
Sold
Evaluate a similar item