19th and 20th Centuries Paintings - Web Only

Lot N. 23

Scuola italiana

XIX sec.
Dimensions:
52,5x63 cm.
"La crocefissione", olio su tela, entro cornice
€ 200 / 300
Estimate
Unsold
Evaluate a similar item