Web Only Paintings and Prints

Lot N. 78

Santoro

Italia, XX Sec.
Dimensions:
41x32 cm.
"Onde grigie", 1966, litografia es. 17/30, firmata e datata in basso a destra
€ 10
Estimate
Free Bid
Sold
Evaluate a similar item