Web Only Paintings and Prints

Lot N. 4

Samuel Prout

1783 - 1852
Dimensions:
50x34 cm.
"Rovine con personaggi", litografia a colori
€ 10
Estimate
Free Bid
Sold
Evaluate a similar item