Web Only Paintings and Prints

Lot N. 138

Pittore italiano

XX Sec.
Dimensions:
40x30 cm.
"Natura morta con vaso di fiori", olio su tela
€ 10
Estimate
Free Bid
Sold
Evaluate a similar item